jutukild

Miski, mis kirjutatud millegi puhul. St tegemist pole n-ö korralikult kirjutatud jutuga, vaid millegagi, mis sündinud teinekord juhuslikult, millegi illustreerimiseks vmt. Siia alla sobivad suurepäraselt näiteks Estconi võistukirjutamisel 20 minutiga sündinud lood.

6 minutit vaakumit - palju on sinu rekord

Aleksander Smith tahtis rekordiga kuulsaks saada.

Mille tegi veel lollimaks asjaolu, et esiteks sedalaadi rekordeid Guiness põhimõtteliselt ei registreeri – kui eluohtlikke – ja teiseks ei loe see ka mitteametlikul skaalal, sest Marsil pole päris vaakum.

Aleksander Smith oli, kui asju õigete nimedega nimetada, joodik ja luuser. Ja mitte kõige teravama mõtlemisega. Küll aga täis tahtmist teiste kulul elada. Niipalju ta mõistis, et viimast on hulga lihtsam teha kuulsana. Kuulsust üritas ta saavutada veidrate rekorditega.

Lahtise vereringega

Ma olen alati arvanud, et kommunism ei kõlba kusagile.

Eriti hulluks lähevad asjad kombinatsioonis turumajandusega.

Miks nad alati minu otsa vaatavad?

Kas te teate, kui raske on superkangelase elu?

Alati vaatavad kõik minu otsa. Kusjuures ma rõhutan, alati. Siis, kui juhtus midagi, ja siis, kui ei juhtunud. No mida saan ma teha, kui vihma ei tule? Mida saan ma teha, kui primadonna Blondiel on deprekas?

Jah, ma tean, mida te mõtlete, aga au see teile ei tee. Kusjuures see, mida te mõtlete, on veel väike mure ja teatud mõttes isegi meeldiv. Abielus ma ju ka ei ole.

Ei saagi olla, sest ma olen masin.

Jalgu tulle pistes on saapad mõistlik valik

Lugu on kirjutatud Estcon 2015 kirjutamistoas ca 20 minutiga

Ma suutsin päästa oma kehadest ainult kolm. Need kõik olid pealegi meessoost.

Ei, ärge mõelge selles suunas edasi, sest situatsioon ei soosinud mingeid muid aktiviteete peale toore ellujäämise.

Mida loodad leida kaugelt planeedilt?

Esimene pähetulnud vastus on muidugi, et karja igavlevaid teismelisi tüdrukuid (need viimased sõnad võib igaüks asendada vastavalt oma orientatsioonile). Järgmiseks oleks muidugi jube tore uks, läbi mille sinna mugavalt saaks. Ja siis oleks veel tore, et naine seda ust ei avastaks...

Subscribe to RSS - jutukild